Labai labai gerai susikalbėjome apie kirpimo stilių, labai gerai išsprendė visas problemas su verpetais, plaukų gulėjimo kryptimi ir dabar sūnaus plaukai atrodo gražiai ne tik pirmą dieną, o dar ir paaugę. Labai patenkinti esame! ❤️
Vaikų kirpimas
Julija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pati geriausia!
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Gintarė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Beatą visada visi norai išpildomi. Šukuosena tobula!
Paslaugą atliko Beata•Vaikų kirpimas
Kajus•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Su Džiulija bendraujame jau virš 3 metų!
Nereali kirpėja!