Nuostabu, kaip visada, 4 vizitai į priekį suplanuoti 😍👌
Paslaugą atliko Vakarė•Manikiūras
Kamilė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Jeigu nenorit sedet 3h manikiure, tai tikrai geriausias variantas eiti pas Vakare. dar niekur neteko lankytis, kur manikiura padarytu per 40-50min ir dar taip graziai. O ir kaip zmogus - labai faina. 10/10 ❤️