Pedikiūrą pas Vakarę dariausi pirmą kartą ir esu labai patenkinta! Vakarė maloni ir labai kruopščiai dirbanti specialistė, turi labai platų spalvų pasirinkimą. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Vakarė•Pedikiūras
Agnė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puiku!
Paslaugą atliko Vakarė•Manikiūras
Karina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Tobuli nagučiai! Greitai ir nepriekaištingai atliktas manikiūras 💕
Paslaugą atliko Vakarė•Manikiūras
Kamilė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kruopšti, tvarkinga, draugiška meistrė, rezultatai visada džiugina! 🤍