Manikiūrą pas Vakarę dariausi pirmą kartą. Viskas patiko, meistrė maloni, draugiška. Dirbo švleniai ir kruopščiai. Salonas gal ir nėra pats naujausias, bet iš esmės viskas gerai. Manau sugrįšiu :)
Paslaugą atliko Vakarė•Manikiūras
Toma•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nepriekaištingai, dizainas puikus, spalvų parinkimas puikus, kava labai skani ☕️💅
Paslaugą atliko Vakarė•Manikiūras
Kamilė•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visad, puikiai, ačiū labai!
Paslaugą atliko Vakarė•Manikiūras
Neda•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi jau beveik metus, bet kažkaip vis praleidžiu progą parašyti atsiliepimą. :) Vakarė labai šauni meistrė. Dirba greitai, kokybiškai. Salone viskas švaru, jauku. O ir pati - labai šilta ir draugiška mergina. :) Nuoširdžiausios rekomedacijos!
Paslaugą atliko Vakarė•Manikiūras
Martyna•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Greitas, švarus, malus apsilankymas ir tobulas rezultatas 🤌🏼