Labai patiko vizitas pas kosmetologę Rūtą. Plaukų procedūrą atliko švelniai, maloniai bendrauja, šiltas, mielas žmogus. Jauki aplinka. Rekomenduoju ir vėl apsilankysiu tęsti kursą.
Paslaugą atliko Rūta•Plaukų procedūros
Laura•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki profesionalė. Labai patenkinti suteikta procedūra.
Paslaugą atliko Rūta•Veido pilingas
Monika•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki specialistė, maloniai suteikė paslaugas!
Paslaugą atliko Rūta•Auskarų vėrimas
Marija•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai. Labai greita procedūra. Labai maloni, draugiška meistrė. Rekomenduoju 😊