Manau ši moteris viena rytą pagalvojo,kad nori būti kirpėja,tik bėda kirpti ji nemoka,paėmus žirkles galvoja nuo ko čia pradėti.Ir dar jai jau gyvenat Lietuvoje,tai gal verta išmokti lietuviškai,nes kažkaip laužyti savo liežuvio šia kalba visai nesinori.Ir dar po praeito klijento reiktų bent stalą susitvarkyti,kad nesivoliotų plaukų kuokštai.O šios kirpyklos( jai taip galima pavadinti) devizas turėtų būti " Kokia kaina,toks ir kirpimas"Aplenkit šį kirpyklų tinklą!!!