Tiesiog siaubas. Gyva eilė, atėjus rezervuotu laiku, buvo dar kerpamas kitas žmogus. Dirbo dvi ukrainietės, visiškai nešneka lietuviškai. Pradėjau abejoti ar mane kirps tikrai Jolanta 😔 Pralaukus apie 10 minučių išėjau neapkirptas. Kol laukiau eilėje, žiūrėjau kaip jos kerpa. Tai man padėjo apsispręsti, kodėl aš čia nenoriu kirptis.
Paslaugą atliko Jolanta•Vyriškas kirpimas
Tomaš•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
super. gražiai apkerpa. dėkoju. Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Iryna P.•Vyriškas kirpimas
Agnieška•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kerpa greitai ir gerai. Laiku atlikta paslauga. Gal kiek ankštoka patalpa