Intuityviausia ir išmaniausia skaitmeninė darbotvarkė Europoje

Atsisveikink su užrašine, Treatwell turi intuityviausią bei labiausiai pažengusį laiko valdymo kalendorių, kuris greitai padės planuoti darbą.

Treatwell Pro
niekada nepamirskite uzsakymu
Niekada nepamirškite užsakymų

Treatwell Pro siunčia neribotą kiekį nemokamų SMS žinučių, automatinių priminimų ir užsakymo patvirtinimų. O “Treatwell” telefono programėlėje, siunčiamų priminimų pagalba niekuomet nepraleisite užsakymų. Praleisti vizitai bus tik senas prisiminimas!

valdykite savo salona tiesiai is kisenes
Valdykite savo saloną tiesiai iš kišenės

Visą savo salono ar SPA informaciją galite valdyti bet kur, kur bebūtumėt. Sistema naudotis galite iš Mac, PC, planšetės, iPad ar išmaniojo telefono.

komandos valdymas 2 0
Komandos valdymas 2.0

Pamainos, atostogos, produktyvumas, aktyvios paslaugos ir nuostatos. Susitvarkykite savo komandos dienas lengvai naudodamiesi „Treatwell Pro“.

Kalendorius Tavo internetiniams užsakymams

Valdykite savo užsakymus be rūpesčių

Mes aptarėme, planavome bei kūrėme Treatwell kalendorių kartu su grožio specialistais, tokiais kaip Tu! Turėsite visas funkcijas, kurių gali prireikti: darbo grafikus, nuostatas ir klientų istoriją, procedūrų kambarių valdymą bei atsinaujinančių vizitų įvedimą.

Komandos planavimas, pamainos bei darbo grafikai

Naudodamiesi kalendoriumi, galite organizuoti bei redaguoti savo komandos pamainas ir išskirstyti jas savaitėmis. Tik keliais paspaudimais galite nustatyti savo įprastas ar išskirtines darbo valandas. Visa tai, bet kuriuo metu, iš bet kurio įrenginio.

Valdykite savo darbo vietas

Turite keletą procedūrų kambarių ar darbo vietų? Su „Treatwell Pro“ kalendoriuje galite sukurti grafas kiekvienai savo darbo vietai, pervadinti bei pritaikyti savo patogumui: nustatyti darbuotojų limitą, priskirti paslaugas bei spalvą. Viskas labai išmanu!

Pakartokite bei perkelkite vizitą

Klientai atvyksta procedūrai kas 2 ar 3 savaites? Galite suplanuoti užrašymą, kuris vis pasikartos, – kalendorius automatiškai atsinaujins. Klientas nori pakeisti apsilankymo laiką? Galite laisvai nutempti vizitą į kitą dieną ir laiką.

valdykite savo uzsakymus be rupesciu

Asmeniniai duomenys bei klientų informacija

Sukurkite individualią klientų patirtį be jokio vargo

BDAR, sutikimas dėl privatumo ir kliento duomenys

Kiekvienas Tavo klientas turės išsamų visų savo duomenų sąrašą. Tavo klientai galės nustatyti savo privatumo nuostatas SMS žinutėmis arba el. paštu ir įsitikinti, kad 100% atitinkate GDPR. Nebereikia sąsiuvinių ir palaido popieriaus; visi jautrūs duomenys yra saugūs.

Pastabos ir kliento istorija

Mes žinome, kaip svarbu atsiminti ištikimų klientų spalvų formules, technines detales ir mėgstamiausius produktus. Štai kodėl turėsite galimybę pridėti pastabą prie kiekvienos procedūros, kurią bet kada galėsite atnaujinti. Visą informaciją visuomet rasite klientų istorijoje. Sukurti unikalią patirtį tiesiog tapo dar lengviau.

Personalizuoti vizitai

Dažnai sugrįžtantis klientas? Tas, kuris visada skuba? Galbūt šiandien jo gimtadienis? Emoji primins apie tai, kad visuomet žinotumėte, ko tikėtis.

sukurkite individualia klientu patirti be jokio vargo
Norite patobulinti savo Salono valdymą? Paprašykite nemokamos demonstracinės versijos.

Maksimali trukmė: 25 minutės. Nereikia kreditinės kortelės. Nėra sutarties

“Treatwell” visuomet yra pasiruošęs jums padėti
Internetinis matomumas
Sužinokite daugiau
Rinkodara ir akcijos
Sužinokite daugiau
Kasa ir mokėjimai
Sužinokite daugiau
Atsargų valdymas
Sužinokite daugiau
Daugiau nei 50 000 kirpėjų ir grožio profesionalų jau naudojasi „Treatwell“ savo salonams valdyti. O Tu?
Įveskite savo informaciją, kad paprašytumėte daugiau informacijos.

    Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA ir taikoma Google Privatumo politika bei Paslaugos teikimo salygos.