Pasirink planą, kuris tobulai tiks tavo verslui

Treatwell pristato Treatwell Connect planus salonų administravimui ir nr.1 prekyvietę Europoje tavo grožio verslo poreikiams patenkinti.

Starter
Išmanus ir patogus salono valdymas
 • Didink užsakymus ir taupyk laiką
 • Neribotas meistrų ir priminimų skaičius
 • Idealiai veikia ir telefone, ir naršyklėje
nuo 299 Eur per metus
nuo 30 Eur mėnesiui
Mokama kas metus
Mokama kas metus / kas mėnesį
 • 20% komisinis mokestis tik naujiems klientams užsisakant per Treatwell
 • 0% komisinis sugrįžtančių klientų užsakymams
 • 2% mokestis išankstiniams mokėjimams

Visi mokesčiai nurodyti be PVM 21%

Ką gausi su šiuo planu?
 • Išmanus kalendorius
 • Matomumas internetinėje prekyvietėje
 • Darbų galerija matoma prekyvietėje
 • Rezervacijų integracija su Google
 • Neriboti vizitų patvirtinimai el. paštu
 • Neriboti vizitų priminimai
 • Individualūs prisijungimai, kainų lygiai ir darbo grafikai
 • Nemokami rinkodaros įrankiai
Daugiau funkcijų

Ką gausi su kiekvienu planu

 • Nemokamai pridėk neribotą komandos narių skaičių
 • Susiek mygtukus „Užsisakyti dabar“ ar įskiepį svetainėje ir kituose tinkluose
 • Matyk ataskaitas apie pardavimus, darbuotujus, klientų pritraukimą, atšaukimus ir kt.
 • Pasikliauk mokėjimų apsauga internetu atliktiems užsakymams
 • Valdyk tiekėjų informaciją ir atsargas
Nesi tikras, kurį planą pasirinkti?
Susisiek su mūsų komanda – jie padės priimti geriausią sprendimą.
Taip pat gausi 20 minučių nemokamą demo.

  Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA ir taikoma Google Privatumo politika bei Paslaugos teikimo salygos.

  Pavardė
  Vardas
  El.paštas
  +370 Telefono numeris
  Susisiek
  Nesi tikras, kurį planą pasirinkti?
  Susisiek su mūsų komanda – jie padės priimti geriausią sprendimą.
  Taip pat gausi 20 minučių nemokamą demo.

   Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA ir taikoma Google Privatumo politika bei Paslaugos teikimo salygos.

   Sužinok, kodėl daugiau nei 55 000 salonų pasirenka mus

   treatwell platformos pasirinkimas buvo vienas geriausiu verslo optimizavimo sprendimu sutaupome begale laiko platforma efektyviai isnaudojame reklamai

   Treatwell platformos pasirinkimas buvo vienas geriausių verslo optimizavimo sprendimų – sutaupome begalę laiko, platformą efektyviai išnaudojame reklamai.

   Dainora ir Jurgita Junora Beauty Lab, Kaunas

   treatwell naudojames del patogumo nereikia nuolat atrasineti zinuciu atsiliepti i skambucius ir pildyti popieriniu dienynu kaip senais laikais viskas labai patogu klientai gali patys registruotis

   Treatwell naudojamės dėl patogumo: nereikia nuolat atrašinėti žinučių, atsiliepti į skambučius ir pildyti popierinių dienynų kaip senais laikais. Viskas labai patogu – klientai gali patys registruotis kada tik nori, nors ir naktį.

   Ditris Lusca Barbershop, Klaipėda

   smagu susilaukti atsiliepimu tai ikvepia ir naujiems klientams suteikia garantiju taip pat patogu kad klientai automatiskai gauna priminimus aciu uz bendradarbiavima

   Smagu, susilaukti atsiliepimų, tai įkvepia ir naujiems klientams suteikia garantijų. Taip pat patogu, kad klientai automatiškai gauna priminimus. Ačiū už bendradarbiavimą.

   Laima Santariškių grožio ir terapijos namai, Vilnius

   treatwell palengvina man kasdieni darba salone vizitu bei savo pacios reikalu planavimai klientu istorijos zymejimasis statistika viskas ko reikia o ir personalas malonus bei paslaugus tikrai

   Treatwell palengvina man kasdienį darbą salone: vizitų bei savo pačios reikalų planavimai, klientų „istorijos” žymėjimasis, statistika. Viskas, ko reikia. O ir personalas malonus bei paslaugus. Tikrai neįsivaizduoju gyvenimo be jūsų!

   Liuda Jazzas plaukuose, Vilnius

   Turi klausimų?
   Turime atsakymų.

   Jei jau turiu kitą salono valdymo įrankį – ar vis tiek galiu naudotis Treatwell administravimo sistema?

   Treatwell išmaniųjų salonų valdymo planų pranašumas yra tai, kad juose yra skaitmeninis kalendorius, leidžiantis valdyti vizitus, organizuoti salono darbą, matyti klientų istoriją ir dar daugiau. Štai kodėl mes nesinchronizuojame su jokiomis kitomis esamomis administravimo sistemomis. Kaip tavo išskirtinis partneris, mes suteikiame tau galimybę būti kuo sėkmingesniu.

   Ar man reikia kompiuteryje įdiegti programinę įrangą, kad galėčiau naudotis Treatwell?

   Ne, Treatwell siūlo sprendimą pagrįsta debesijos principu, todėl nesvarbu, kokį planą pasirinksi, kompiuteryje nereikės įdiegti programinės įrangos. Tereikia turėti interneto prieigą, kad atidarytum nuorodą naršyklėje ir įvestum prisijungimo duomenis. Tai leis pasiekti visas Treatwell funkcijas iš bet kurio įrenginio arba net iš kelių įrenginių vienu metu.

   Ar turiu mokėti komisinius mokesčius?

   Imame tik 20% komisinį mokestį ir tik už pirmuosius užsakymus, kuriuos atlieka nauji klientai. Be šio ir tavo mėnesinio mokesčio, už tavo klientus mokesčių neimsime. Tai taikoma bet kokiems užsakymams, atliekamiems tiesiogiai per tave (įskaitant skambučius, žinutes, ar bet kokius klientus, kuriuos pridedi pats) arba naudojant „Užsisakyti dabar“ mygtuką tavo socialiniuose tinkluose ir svetainėje.

   O kaip dėl kitų mokesčių?

   Nedidelis apdorojimo mokestis (2% + PVM) bus taikomas užsakymui TIK tuo atveju, jei klientas tau sumokės internetu iš anksto – tai padeda sumažinti neatvykimų skaičių. Kodėl? Taip mes galime padengti pavedimo išlaidas už tave ir užtikrinti, kad kiekvienas mokėjimas yra saugus.

   Ar galiu naudoti Treatwell savo telefone?

   Žinoma! Treatwell yra kelių išmaniųjų įrenginių administravimo sistema, o tai reiškia, kad ją galima naudoti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose (Android arba iOS) ir kompiuteriuose (Windows arba Mac).

   Ar galiu gauti užsakymus per Facebook ir Instagram?

   Taip, Treatwell leidžia pridėti užsakymo mygtukus prie Facebook puslapio ir Instagram paskyros. Šie mygtukai yra tiesiogiai susieti su tavo Treatwell kalendoriumi, todėl tavo sekėjai gali matyti tavo pasiekiamumą realiuoju laiku ir užsisakyti paslaugą vos keliais paspaudimais, be komisinių mokesčių! Kaip minėjome anksčiau, išankstinio apmokėjimo užsakymams taikomas nedidelis mokestis.

   Ar galiu įkelti duomenis iš senos administravimo sistemos?

   Žinoma, bet tik pagrindinius duomenis ir technines pastabas. Mūsų komanda padės pasirūpinti duomenų įkėlimu iš ankstesnės administravimo sistemos į tavo naują Treatwell paskyrą.

   Kokie yra sutartiniai įsipareigojimai?

   Pasirinkus savo planą, gali pasirinkti mokėti kas mėnesį, jei tektų nutraukti planą nepasibaigus metams. Žinoma, gali pasirinkti metinį planą ir mokėti kasmet, tai būtų ekonomiškiau.

   Kaip veikia klientų aptarnavimas?

   Su klientų aptarnavimo komanda susisiekti gali el. paštu ir telefonu iš savo Treatwell kalendoriaus. Pirmadienį – penktadienį nuo 9 iki 18.00 val.

   Kam priklauso duomenys?

   Duomenys yra ir lieka tavo įmonės nuosavybė. Treatwell yra atsakinga už duomenų tvarkymą. Vadovaudamasi GDPR 679/2016, įmonė Treatwell įgaliojama tvarkyti duomenis. Treatwell Pro arba Connect saugos šiuos duomenis, neatskleidę jų trečiosioms šalims ir nenaudodami kitais tikslais. Net jei atšauksi planą, tavo duomenys vis tiek priklauso tau.

   Įveskite savo informaciją, kad paprašytumėte daugiau informacijos.

    Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA ir taikoma Google Privatumo politika bei Paslaugos teikimo salygos.