Išmanusis produktų valdymas, kuris leidžia optimizuoti savo verslą

Ženkliai sumažinkite visas su prekių atsargomis susijusias užduotis. Nuo naujų atsargų užsakymo iki produktų įkėlimo ir pašalinimo, „Treatwell Pro” viskuo pasirūpins.

Treatwell Pro
nebereikia patiems skaiciuoti prekiu
Nebereikia patiems skaičiuoti prekių

Naudodamiesi „Treatwell Pro”, galite įkelti savo produktų atsargas vienu paspaudimu ir nusiųsti jį buhalteriui. Taip pat galite peržiūrėti išsamią visų savo produktų, kiekių ir kainų ataskaitą realiuoju laiku.

uzsisakykite internetu kai tik norite
Užsisakykite internetu, kai tik norite

Kai tik norite, siųskite naujus užsakymus savo tiekėjams tiesiogiai iš valdymo programinės, net šeštadieniais ir sekmadieniais. Jūsų užsakymo istorija visada yra atnaujinta ir bet kuriuo metu prieinama.

pridekite ir pasalinkite produktus
Pridėkite ir pašalinkite produktus

Kai gaunate užsakymus iš savo tiekėjų, galite atnaujinti savo atsargas vienu paspaudimu, o valdymo programinė įranga automatiškai atnaujina produktų kiekį. Taip pat galite lengvai matyti, kurie produktai nėra populiarus ir juos panaikinti iš prekybos- tokiu būdu tiksliai žinote, ką naudojate ir kiek, sumažinsite neleikalingus išteklius.

Jūsų atsargos suskaitmenintos „Treatwell” dėka

Virtualus sandėlis, kurio norite, o ne naudojamas popieriaus lapas

Produktai, renkantys dulkes jūsų salone, yra praeitis. Naudodamiesi „Treatwell Pro”, galite efektyviai valdyti savo atsargas.

Paruoštų produktų sąrašai

Įkelti produktus į sandėlį yra labai lengva, nes mes jau iš anksto įkėlėme geriausių profesionalių produktų prekės ženklų oficialius kainų sąrašus. Visi jie yra padalyti pagal kategorijas ir subkategoriją, brūkšninį kodą ir kainą.

Ataskaitų teikimas

Įrankyje turėsite ataskaitą, skirtą produktų cirkuliacijai, kurią organizuoja prekės ženklas ir kategorija. Galite bet kuriuo metu eksportuoti duomenis CSV formatu ir išsiaiškinti, kuriuos produktus kasdien naudojate kasdien ir kurie parduodate daugiausiai klientų.

Produkto paklausa

Laikas nustoti švaistyti produktus. „Treatwell” parodo, kuriuos perteklinius vienetus reikia sumažinti, kurie produktai yra sustingę ir kuriuos reikia labiau naudoti. Galite palyginti save su vidutine šalies apyvarta ir nustatyti veiksmingas akcijas, kad padidintumėte dulkes kaupiančių produktų pardavimą.

virtualus sandelis kurio norite o ne naudojamas popieriaus lapas

Internetinis užsakymas

Kad ir kur būtumėte, galite užsisakyti viską, ko jums reikia iš programos.

Pasiruošę nustoti švaistyti produktą? Užsakymų siuntimas yra lengvas ir automatinis, tačiau svarbiausia, kad tai galite padaryti kada tik norite, net kai jūsų tiekėjai uždaromi (taip, net sekmadieniais)!

Užsakymo priminimas

„Treatwell Pro” atsargų įrankyje galite nustatyti minimalią kiekvieno produkto likučio ribą. Produktų skaičius sandėlyje pasidarys raudonas, kai pasieksite ribinį kiekį, prisiminsite, kad nedelsdami tiekėjui turite pateikti naują užsakymą.

Inventorius vienu paspaudimu.

Dienos, praleistos atsargų skaičiavimui, bus tolima praeitis. Naudodamiesi „Treatwell Pro”, jūsų inventorius visada atnaujinamas ir jūs galite jį eksportuoti per mažiau nei minutę!

Greitas užsakymas

Galite siųsti naujus užsakymus savo tiekėjams ir stebėti jų būseną. Kurdami užsakymą, taip pat galite įvesti kiekius pagal skubumą kiekvienam atskiram produktui. Tada jūsų tiekėjas gauna visą dokumentą ir galite atnaujinti savo atsargas vienu paspaudimu.

kad ir kur butumete galite uzsisakyti viska ko jums reikia is programos
Norite patobulinti savo Salono valdymą? Paprašykite nemokamos demonstracinės versijos.

Maksimali trukmė: 25 minutės. Nereikia kreditinės kortelės. Nėra sutarties

“Treatwell” visuomet yra pasiruošęs jums padėti
Internetinis matomumas
Sužinokite daugiau
Rinkodara ir akcijos
Sužinokite daugiau
Kasa ir mokėjimai
Sužinokite daugiau
Atsargų valdymas
Sužinokite daugiau
Daugiau nei 50 000 kirpėjų ir grožio profesionalų jau naudojasi „Treatwell“ savo salonams valdyti. O Tu?
Įveskite savo informaciją, kad paprašytumėte daugiau informacijos.

    Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA ir taikoma Google Privatumo politika bei Paslaugos teikimo salygos.