Tavo salono rinkodaros įrankiai ir akcijų sklaida

Sukurkite stiprią klientų duomenų bazę ir lengvai susisiekite su savo klientais el. paštu ir SMS. Sukurkite paskutinės minutės nuolaidas, VIP korteles ir rinkodaros kampanijas, kad klientai grįžtų vėl ir vėl!

Treatwell Pro
auginkite lojaliu klientu skaiciu
Auginkite lojalių klientų skaičių

Sukurkite nuolaidas, akcijas, paketus ir prenumeratas, kurias galima parduoti internetu – dar vienas būdas, kad klientai sugrįžtų.

komunikacija dar niekada nebuvo tokia lengva
Komunikacija dar niekada nebuvo tokia lengva

Siųskite visiškai suasmenintus el. laiškus ir SMS pranešimus savo klientams. Lengvai pridėkite tekstą ir nuotraukas bei leiskite pasireikšti savo kūrybiškumui!

sukurkite unikalia savo salono patirti
Sukurkite unikalią savo salono patirtį

Komunikuokite apie nuolaidas ir bonusus, kad jūsų klientai jaustųsi dar ypatingesni ir be vargo padidintumėte lojalumą ir apyvartą.

Akcijos, nuolaidos ir paketai

Daugiau pajamų su mažiau pastangų!

Bet kuriuo metu leiskite klientams nusipirkti dovanų ir VIP korteles. Siūlykite individualizuotus pasiūlymus ir sukurkite klientų lojalumą, teikdami unikalią paslaugą.

VIP ir dovanų kortelės

Nesvarbu, ar tai ypatinga diena, pavyzdžiui, gimtadienis, jubiliejus ar mamos ir tėčio diena, pasiūlykite savo klientams galimybę nusipirkti dovanų kortelę, leidžiančią laimingam gavėjui rezervuoti paslaugą jūsų salone.

Internetinės prenumeratos ir paketai

Išlaikykite savo klientus, kad jie jaustųsi ypatingi per prenumeratos ar paslaugų su nuolaidomis paketus. Galite juos parduoti internete net tada, kai salonas uždarytas, leisdami jūsų salonui uždirbti daugiau pinigų be jokių pastangų.

Paskutinės minutės nuolaidos

Atsisveikinkite su tuščiais tarpais visam laikui. Ar turite tuščių vietų dienos metu, o gal per artimiausias 24/48/72 valandas? Užpildykite juos kurdami paskutinės minutės nuolaidomis keliais paprastais veiksmais; Jūs pasirenkate procedūras, o „Treatwell Pro” primena, kai baigiasi akcija.

Lojalumo kortelės

Kas gali būti geresnis būdas sukurti klientų lojalumą, nei rinkti taškus? Po kiekvieno apsilankymo reikia tik kelių minučių, kad nustatytumėte ir „Teatwell Pro” atnaujintų jūsų klientų taškus.

daugiau pajamu su maziau pastangu

Rinkodaros kampanijos ir komunikacija

Stiprinkite santykius su savo klientu

Pasirūpinkite, kad jūsų klientai jaustųsi ypatingi su Treatwell Pro. Naudodamiesi „Pro”, nuolat informuokite juos apie viską, ką darote, ir apie tai, kaip jie galėtų pasinaudoti tuo, ką siūlote.

El. laiškai ir SMS šablonai

Norite palaikyti ryšį su savo klientais po jų vizitų, bet nežinote, nuo ko pradėti? Mes jus padengėme. Naudodamiesi „Treatwell Pro”, rasite lengvai naudojamų el. laiškų ir SMS šablonų, jau paruoštų išsiųsti!

Susigrąžink prarastus klientus

Kiekvienas verslas praranda klientus dėl įvairių priežasčių ir dažnai tiksliai nežinote, kiek prarandate. Naudodami „Treatwell Pro” statistiką, galite pamatyti tikslius skaičius, be to, turėsite komunikacijos modelį, kuris padės jums juos atgauti. Suteikite sau antrą galimybę.

Gimtadienio el. laiškai

Pasirūpinkite, kad jūsų klientai jaustųsi ypatingi per gimtadienį, siųsdami jiems gimtadienio el. laišką. Tiksliai nuspręskite, kada jį išsiųsti ir ar norite derinti jį su specialia reklama ar nuolaida.

Tikslinės rinkodaros kampanijos

Jūs pasirenkate, ką norite siųsti – el. laiškus ar SMS pranešimus, naudodamiesi filtrais rinkodaros įrankyje. Jūsų klientai gaus tinkamą komunikaciją tinkamu laiku, padėdami jums pasiekti norimus salono rezultatus.

stiprinkite santykius su savo klientu
Norite patobulinti savo Salono valdymą? Paprašykite nemokamos demonstracinės versijos.

Maksimali trukmė: 25 minutės. Nereikia kreditinės kortelės. Nėra sutarties

“Treatwell” visuomet yra pasiruošęs jums padėti
Internetinis matomumas
Sužinokite daugiau
Rinkodara ir akcijos
Sužinokite daugiau
Kasa ir mokėjimai
Sužinokite daugiau
Atsargų valdymas
Sužinokite daugiau
Daugiau nei 50 000 kirpėjų ir grožio profesionalų jau naudojasi „Treatwell“ savo salonams valdyti. O Tu?
Įveskite savo informaciją, kad paprašytumėte daugiau informacijos.

    Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA ir taikoma Google Privatumo politika bei Paslaugos teikimo salygos.