Treatwell ProTreatwell Pro

Padidinkite savo salono matomumą internete

Pasaulis juda skaitmeniniu keliu, todėl neleiskite savo salonui atsilikti. Tapkite Treatwell Pro partneriu ir tegul jus mato milijonai potencialių klientų.

itraukite savo salona i visame pasaulyje zinoma programele ir svetaineitraukite savo salona i visame pasaulyje zinoma programele ir svetaine

Įtraukite savo saloną į visame pasaulyje žinomą programėlę ir svetainę

Treatwell – daugiau nei 31 000 salonų ir 1,1 milijono užsakytų vizitų, todėl tai yra pirmoji plaukų ir grožio salonų administravimo sistema ir prekyvietė Europoje.

Programėlė Treatwell yra App Store ir Google Play Store sąrašų viršuje, todėl klientams jus rasti dar paprasčiau. Programėlė Apple sistemoje įvertinta 4,9 žvaigždutės, o Google Play sistemoje – 4,7 žvaigždutės. Būtent dėl to galime padėti padidinti jūsų matomumą potencialiems klientams.

*atnaujinta 2022 metų balandžio mėnesį

Nemokamai gaukite savo salono puslapį

nemokamai gaukite savo salono puslapi

Būdami Treatwell partneriais, mūsų svetainėje ir programėlėje turėsite savo individualų puslapį su profesionaliomis nuotraukomis, tikrais klientų atsiliepimais ir, žinoma, savo procedūrų aprašymais bei kainoraščiu. Taip pat galite lengvai tvarkyti savo salono puslapį ir bet kuriuo metu atnaujinti bet kokią savo profilio informaciją (procedūras, kainas, nuotraukas).

Šis puslapis yra jūsų salono skaitmeninė vitrina, leidžianti būti pastebėtiems internete. Be to, mokate tik už pirmąjį naujo kliento vizitą savo salone.

Taip pat dedame visas įmanomas pastangas, kad jūsų salonas būtų optimizuotas taip, kad būtų matomas tokiose paieškos sistemose kaip Google ir Bing.

skatinkite klientus palikti atsiliepimus ir padidinkite savo matomumaskatinkite klientus palikti atsiliepimus ir padidinkite savo matomuma

Skatinkite klientus palikti atsiliepimus ir padidinkite savo matomumą

Su puikiais atsiliepimais padidinkite savo reitingą Treatwell svetainėje ir programėlėje. Po vizito klientui išsiųsime elektroninį laišką su prašymu pasidalinti savo patirtimi. Atsiliepimai prisideda prie didesnio matomumo, nes:

  • pritrauksite naujų klientų, kurie prieš renkantis saloną skaito atsiliepimus
  • geri atsiliepimų balai prisideda prie bendro jūsų reitingo Treatwell svetainėje
  • dalydamiesi puikiais klientų atsiliepimais galėsite motyvuoti savo darbuotojus
  • galėsite užmegzti ryšius su mažiau patenkintais klientais, kad išlaikytumėte pasitikėjimą ir parodytumėte, kad jų pasitenkinimas jums svarbus

Priimkite rezervacijas kad ir kur būtų jūsų klientai

priimkite rezervacijas kad ir kur butu jusu klientai

Ar jau turite puikią svetainę? Leiskite savo klientams užsisakyti tiesiogiai vos keliais paspaudimais naudojant nemokamą Treatwell užsakymo valdiklį. Įdiegti šį valdiklį labai paprasta ir jis leis pagerinti klientų patirtį suteikiant jiems galimybę užsisakyti vizitą bet kuriuo metu.

Dar neturite svetainės? Treatwell svetainėje ir programėlėje turėsite savo puslapį, kuris užtikrins jūsų matomumą milijonams Treatwell vartotojų. Visi Treatwell salonų puslapiai yra optimizuoti paieškos sistemoms (Google, Bing ir kt.) ir visiems įrenginiams.

Padidinkite savo matomumą internete nemokamai!

Norite patobulinti savo Salono valdymą? Paprašykite nemokamos demonstracinės versijos.

Maksimali trukmė: 25 minutės. Nereikia kreditinės kortelės. Nėra sutarties

Įveskite savo informaciją, kad paprašytumėte daugiau informacijos.

    Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA ir taikoma Google Privatumo politika bei Paslaugos teikimo salygos.