Pledge with „Pride”: kaip LGBTQIA+ draugiškos įmonės gali kurti saugią erdvę ir keisti situaciją

Pirmiausia, žinome, kad mūsų rinka, įskaitant mus pačius, dar turi daug nuveikti, kai kalbame apie įvairovę ir toleranciją. Nors mums patinka dirbti plaukų, grožio ir sveikatingumo industrija, žinome, kad, kaip ir daugelyje vietų, joje vis dar egzistuoja daugybė prielaidų, stereotipų ir nelygybės. Tai – faktas.


Tačiau taip pat žinome, kad mūsų rinkoje dirba daug nuostabių, aistringų ir gerų žmonių, kurie pritaria mūsų įsitikinimui, kad kiekvienas nusipelno, kad su juo būtų elgiamasi gerai. Todėl šį „Pride” mėnesį žengiame pirmąjį žingsnį siekdami sukurti labiau tolerantišką grožio ir sveikatingumo patirtį savo klientams ir partneriams. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau.

Treat everyone well

Ne paslaptis, kad mes, Treatwell, tikime rūpinimosi savimi svarba. Nuoširdžiai tikime, kad talentingi mūsų rinkos profesionalai – nuo plaukų, nagų ir makiažo iki masažų, veido procedūrų ir kosmetologijos procedūrų – turi galią pakeisti pasaulį.

Ir net tada, kai jie neprisideda prie įspūdingų transformacijų – tos kasdienės rūpinimosi savimi ir saviraiškos akimirkos gali neapsakomai paveikti jų klientų gerovę.

LGBTQIA+ bendruomenės nariams tai reiškia ypatingai daug. Nesvarbu, ar tai būtų kirpimas, manikiūras, leidžiantis klientui pasijusti labiau savimi, ar tiesiog atpalaiduojantis masažas – procedūros įgalina žmones jaustis gerai ir jaustis laisvai.

Štai kodėl mes tikime, kad rūpinimasis savimi ir saviraiška nėra prabanga tik keliems privilegijuotiesiems – tai turėtų būti prieinama visiems. Taigi, pristatome „Pledge with Pride“ – pirmąją mūsų iniciatyvą, skirtą „Pride” mėnesiui ir ne tik.

Pristatome: „Pledge with Pride”

Viskas labai paprasta. Pristatome ženklelį, kuris rodo, kad tavo grožio verslas yra tolerantiškas LGBTQIA+. Mes mokome ir skatiname tave, mūsų partnerį, taip žymėti savo verslą. Norėdami tai padaryti, turėsite pasirašyti mūsų „Pledge with Pride” pasižadėjimą. Tai padarydami parodysite savo saloną, kaip draugišką LGBTQIA+ ir įsipareigosite laikytis šių vertybių* su kiekvienu užsakymu. Taip išdidžiai pareikšdami savo paramą LGBTQIA+ bendruomenei.

*Pride vertybės: profesionalumas, pagarba, sąžiningumas, įvairovė, meistriškumas

Kaip tai padaryti?

Jei norite pažymėti, kad verslas yra draugiškas LGBTQIA+, spustelėkite nuorodą ir perskaitykite bei pasirašykite mūsų „Pledge with Pride”. Tai reiškia, kad laikysitės vertybių ir parodysite savo paramą kiekvieno vizito metu. Kai pasirašysite, galėsite atsisiųsti ženklelį „Pledge with Pride“, parodyti jį savo salone ir internete bei paskelbti savo socialiniuose tinkluose. Pasirašykite šį pasižadėjimą, gaukite ženklelį ir taip praneškite apie savo toleranciją.

Kaip “Pledge with Pride”?

Jei jau esate Treatwell partneris, savo verslą galite pažymėti keliais paprastais veiksmais:

  • 1. Spustelėkite toliau esantį mygtuką ir perskaitykite mūsų pasižadėjimą.
  • 2. Priimkite pasižadėjimą spausdami mygtuką Priimti.
  • 3. Laikydamiesi Pride vertybių* kiekvieno vizito metu parodysite savo paramą tolelantiškam grožio verslui.

Kai patvirtinsi įsipareigojimą, po keleto dienų atsiųsime atnaujintą informaciją apie ženklelį. Peržiūrėję pasižadėjimą, tavo puslapyje Treatwell prekyvietėje patalpinsime LGBTQIA+ draugišką ženkliuką.

Priimkite pasižadėjimą, gaukite ženklelį. Pasakykite tai garsiai ir išdidžiai kartu su mumis.

Jei dar nenaudojate Treatwell savo verslui, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą, kad galėtumėte gauti nemokamą demo, o po to, kai paskyra pradės veikti, galėsite lengvai pasižymėti savo verslą. 

Jei norite padaryti daugiau, kad salonas (ir rinka) būtų labiau tolerantiška, galite:

*Pride vertybės: profesionalumas, pagarba, sąžiningumas, įvairovė, meistriškumas

Kodėl “Pledge with Pride”? 

Mūsų nuomone, yra daugybė priežasčių. Žinome, kad saugių grožio salonų, kirpyklų ir sveikatingumo erdvių ženklinimas Treatwell gali daug reikšti tau, tavo klientams ir bendruomenei. Štai kaip:

Pasižadėjimas bendruomenei

Rūpinimosi savimi ir grožio pasaulis gali būti bauginanti vieta. Tai yra labai asmeniška, visai kaip tada, kai apnuoginame odą masažui arba nusirengiame prieš depiliaciją. Arba kai atsisėdame į salono kėdę, pasiruošę pakeisti šukuoseną, arba užsimerkę laukiame naujų priaugintų blakstienų. Atiduoti save į profesionalų rankas gali būti iššūkis. Taigi, aiškiai parodykite, kad tavo grožio salonas yra toks, kuris priima visus, nedaro prielaidų ir priima visus. LGBTQIA+ bendruomenės nariams tai gali būti tikras stebuklas.

Išdidžiai demonstruodami ženklelį, mūsų partneriai garsiai ir aiškiai sako – netoleruojame diskriminacijos, o jų salonas yra saugi erdvė LGBTQIA+ bendruomenės nariams. 

O kai randame saloną, kuris tikrai supranta ir vertina mūsų tapatybę? Na, tada įvyksta magija. Kalbame apie pasitikėjimą didinančią, lytį patvirtinančią, transformuojančią magiją. Mes visi nusipelnėme, kad su mumis būtų elgiamasi pagarbiai ir oriai, juk investuojame į savo sveikatingumo ir grožio kelionę bei išreiškiame savo unikalų stilių ir grožį. Tikimės, kad galime padėti LGBTQIA+ tai padaryti be jokių išlygų. Nes mano grožio laikas turėtų būti laikas be rūpesčių.

Pasižadėjimas klientams

Nesvarbu, ar tai nauji, būsimi, ar nuolatiniai klientai; ir ar jie identifikuojasi kaip LGBTQIA+, o gal palaiko šią bendruomenę: tavo klientams rūpi tavo nuomonė. Jiems rūpi, ar salono įsitikinimai sutampa su jų pačių įsitikinimais, ir tai greičiausiai turės įtakos jų patirčiai salone. Kai pasirašote „Pledge with Pride”, tavo klientai gali būti tikri, kad tavo salonas tiki visa apimančiomis procedūromis ir kad tavo pagrindinis prioritetas yra klientų patogumas. Taigi, jie bus saugūs žinodami, kad esate įsipareigoję su visais elgtis tolerantiškai. O tai dar labiau praturtins jų grožio ir sveikatingumo patirtį.

Pasižadėjimas jums

Tai – svarbu. Žinome, kad daugeliui mūsų partnerių salonų šis įsitikinimas jau yra artimas ir brangus širdžiai. Galimybė tai atvirai pareikšti yra tai, kas daug reiškia ne tik klientams, bet ir salonų profesionalams.

Pažymėdami savo saloną kaip draugišką LGBTQIA+, atveriate savo verslui daugybę naujų galimybių. Nuo įtraukimo į naujas galimybes ir idėjas iki bendravimo su panašiai mąstančių profesionalų bendruomene. Be to, tai atveria tavo duris naujiems klientams, ieškantiems draugiško salono, o tai sukuria lojalumą, pasitikėjimą ir ilgalaikius santykius su klientais. Kai klientai jaučiasi vertinami ir priimti, jie tau padeda augti. 

Be to, pasižadėdami, normalizuojate sakyti „ne“ išankstiniams nusistatymams, grožio standartams, stereotipams ir diskriminacijai. Paruošiate kelią tolerantiškesniam verslui – tai taikoma ne tik tavo klientams. Pasirašydami šį pareiškimą parodote pritarimą. Kuriate tolerantišką kultūrą savo kolegoms ir kitiems rinkos profesionalams. Kuriate saugias erdves ir aplinką, kurios gali būti naudingos visiems  – nuo šaknų iki galiukų. Ir ar ne to norime visi?

Taigi, padarykime tai

Kartu galime padėti padaryti rinką tolerantiškesnę ir užtikrinti, kad LGBTQIA+ bendruomenė jaustųsi priimta ir laukiama kiekvieną kartą, kai tik naudojasi Treatwell. Ne tik Pride mėnesio metu. TAIP savigarbai ir saviraiškai – kiekvieną mėnesį. Šiltai priimkime visus.