Treatwell
The simple way to book beauty anywhere.
Download our free app.
Prijungiame, luktelėkite...
Jūs esate prisijungę
Prisijungti prie savo paskyros
Filtrai
Patikslinti...
Rūšiuoti pagal
Rūšiuoti

Makiažas Žirmūnai, Vilnius

Vieta
Paieškos atstumas
Radome 8 salonus(-ų)
Rūšiuoti pagal
Rūšiuoti

Grožio ir estetikos studija "AiStudio"

Info
4.9 188 atsiliepimai
Išskirtinis
Vakarinis/ proginis makiažas
2 val
nuo 40 €
Bandomasis nuotakos makiažas
2 val
45 €
Nuotakos makiažas
2 val
55 €
Show all services…

Ledi Forma

Info
4.9 55 atsiliepimai   Ne piko laikas
Ledi forma grožio ir kūno dizaino studija atidaryta 2014 metų sausį. Nuo pat veiklos pradžios laikėmės kūno gražinimo ir sveikatinimo koncepcijos. Ledi forma – ir grožio salonas, ir masažų bei sporto studija. Grožio salonas, nes teikiamos kosmetologo ir plaukų stilisto paslaugos, atliekamas manikiūras, pedikiūras. Masažų ir sporto studija, nes atskiroje patalpoje atliekami liekninantys, odą stangrinantys limfodrenažiniai masažai su ROLL ACTIVE bei treniruotės vacuumo ir infraraudonųjų spindulių kapsulėje – VACU ACTIVE. Grožio specialistai galės išpildyti visus Jūsų estetinius norus. Studijoje laukiami ir vyrai kosmetologo procedūroms ir plaukų kirpimui.
Išskirtinis
Dieninis makiažas
1 val
25 €
Vakarinis / proginis makiažas
1 val
Sutaupykite iki 25% nuo 30 €
Vakarinis / proginis makiažas + šukuosena atliekama makiažo meistrės
2 val
60 €
Show all services…

SG grožio studija

Info
4.3 5 atsiliepimai
"Refreshing - express" makiažas
1 val
30 €
Bandomasis makiažas
2 val
50 €
Proginis makiažas
2 val
60 €
Show all services…

T.A.D.A.

Info
5.0 42 atsiliepimai
T.A.D.A. grožio salonas teikia aukštos kokybės paslaugas, ardo įprastinę tradicinių grožio salonų sampratą, taiko originalias interpretacijas, kuria naują stilingai harmoningos estetikos ideologiją. Suburta profesionali grožio specialistų komandą, ir ištobulintos aukštų estetikos technologijų ...
Išskirtinis
Vakarinis makiažas
1 val 30 min
60 €
Dieninis makiažas
1 val
50 €
Show all services…

5 Stars grožio studija

Info
4.9 92 atsiliepimai
Išskirtinis
Makiažas
2 val
35 €
Show all services…

Albertina

Info
4.8 33 atsiliepimai
Grožio salonas Albertina įkurtas 1998 m., ir iki šių dienų sėkmingai dirbame Jums. Grožio salone dirba profesionalūs, turintys patirties meistrai. Taip pat dirba aukštos kvalifikacijos specialistės. Mūsų salone teikiamos kirpimo, makiažo, kosmetologo, manikiūro, pedikiūro bei daug kitų paslaugų. Pas mus dirbama su profesionaliais produktais kaip "Keune", "Nioxin", "Marakesh", "Schwarzkopf" ir kitomis firmomis. Grožio salone Albertina klientai yra visuomet laukiami. Maloniai kviečiame Jus apsilankyti!
Išskirtinis
Vestuvinis bandomasis makiažas
40 min
17 €
Express makiažas
30 min
15 €
Dieninis makiažas
40 min
20 €
Show all services…

Amber Style studija

Info
5.0 2 atsiliepimai
Esu Indrė Paulina. Grožio srityje darbuojuosi nuo 2015-ųjų metų. Grožio suvokimas, pojūtis, manau, yra įgimti dalykai. Be galo tuo domiuosi nuo pat vaikystės. Ši sfera yra mano didžiausia aistra. Dirbu su individualiais užsakymais, įmonėmis, fotosesijose, filmavimuose. Pirmiausia, ką siūlau visoms savo klientėms: Draugišką priėmimą ir malonius pokalbius, taigi, procedūros neprailgsta. :) Fainą aplinką ir atmosferą Drąsią nuomonę bei patarimus įvaizdžio klausimais. Kategorišką "NE" sakau: Plastmasiniams makiažams, "kaukėms" "tortams" ant galvos Antakiams, kai pirmiausia pasirodo JIE, o tik tada mergina Taigi, tiek apie mane. :) Iki malonių susitikimų!!
Naujas
Dieninis makiažas
1 val
25 €
Vakarinis/foto makiažas
1 val 30 min
30 €
Vestuvinis bandomasis makiažas
1 val 30 min
40 €
Show all services…

Sakura beauty studio | Loft Town

Info
5.0 2 atsiliepimai
SAKURA BEAUTY Grožio salonas “Sakura beauty“ , lyg žydinčių japoniškų vyšnių žiedai, simbolizuoja natūralų grožį, moteriškumą, jaunystę ir atsinaujinimą. Tūkstančius metų Japonijoje augančios sakuros, pasak japonų religiją yra reprodukcijos ir naujo gyvenimo simbolis. Dvasiniame lygmenyje sakuros primena jog gyvenimas yra trumpas ir gražus. Jis tarsi vyšnių žiedai, kurie nuo medžių nukrinta po kelių dienų... Moters grožis kaip ir vyšnios žiedas yra trapus ir turi būti puoselėjamas kiekvieną dieną. Mūsų meistrės pasitelkusios savo profesionališkumą išryškins jūsų žavesį, apgaubs jaukia atmosfera ir leis pasijusti kaip namuose. Jūsų grožį prikelsime naujai jaunystei, iš salono išeisite gaivios tarsi ką tik pavasarį atgimęs sakuros žiedlapis.
Išskirtinis
Roberta Vizažistė / antakių meistrė
1 val - 5 val
nuo 10 €
Show all services…
Luktelėkite...