Vien tik pagyros. Lankiausi pirmą kartą. Gavau puikias rekomendacijas tiek dėl plaukų dažymo, tiek dėl kirpimo. Įsiklausė į norus ir puikiai juos išpildė. Tikrai grįšiu :)
Plaukų dažymas
Milda•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rūpestinga,maloni,patarianti. Sūnus liko labai patenkintas.
Cheminis sušukavimas
Erikas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai miela,patarianti,rūpestinga,maloni.Ir vaikai ir aš labai patenkinti.
Vaikų kirpimas
Laura•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai malonus personalas. Jauki aplinka.
Balayage dažymas
Edita•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kiekviena karta apsilankius, salona palieku budama sau visiska grazuole ! Ilona absoliuti savo srities meistre! Rekomenduoju 120% ! 🙏