Atvykus iš Chicago žinau gera kirpimą. Norejau apsikirpti Kaune. Gavau su Neringa. Išklausė mano norus, peržiūrėjo mano photos. Išplovė plaukus-ir pradėjo kirpti. Plaukai mano buvo “bob” stiliaus. Norejau maždaug ta pati. Trumpiau užpakalį. Ilgiau prie veido. Su “bangs”.
LABAI patenkinta savo kirpimu. Neringa turi gabuma ir kvalifikacija kurti plaukų magija.Ji lengvai gabi dirbti Chicago su pasisekimu.
Paskambinkite Neringai-būsite patenkinta!
Paslaugą atliko Neringa•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Daiva•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tobula kaip visada!;)
Moterų plaukų šaknų dažymas
Indre•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabiai!!!❤️
Plaukų dažymas
AGNĖ•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai kruopšti meistrė, įsiklausanti į norus, viskas puiku 🙂