Puikus salonas😊dirba profesionalus meistrai. Tikrai sugrysiu, nes likau patenkinta😊
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Vilija•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Vaidą apsilankiau pirmą kartą ir tikrai likau labai patenkinta. Tiek kirpimu, tiek dažymu. Apskritai ne tik kaip meistrė profesionali, bet ir kaip žmogus labai šiltas.