ilgai laikėsi banguoti plaukai, nors įprastai taip nebūna. Labai maloni patirtis ir geras rezultatas. Būtinai pakartotinai kreipsiuosi dėl šukuosenos.
Dorota•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Была у мастера Натальи на процедуре каратинового выпрямления волос, хочу сказать, что это мастер своего дела, волосы после процедуры просто волшебные. Однозначно прийду еще 🫶🏻
Лариса•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už keratiną, man viskas labai patiko! Rekomenduoju ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Дарья•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Делала кератин у Наталии ,всё прошло супер ,волосы теперь идеальные 😍
Мария•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Natalija yra profesionalė. Ji manęs išsamiai klausinėjo apie priežiūrą ir dažymą. Visos procedūros buvo atliktos kvalifikuotai, kokybiškai, esu labai patenkinta rezultatu. Rekomenduoju!