Nuoširdžiai noriu padėkoti Evelinai už atlikta darbą!!! Antakiai patiko ne tik man vienai bet ir mano aplinkai, darbas atliktas greitai ir kokybiškai, REKOMENDUOJU!!!
Paslaugą atliko Evelina
Neonila•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai gražiai, bei kruopščiai atliko
Ieva•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Darbas atliktas tobūlai:) Atmosfera svetinga. Labai rekomenduoju!
Alina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopščiai padaro savo darbą, labai patenkinta. Atmosfera salone labai jauki
Paslaugą atliko Evelina
Korne•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
uzsakinejau makiaza drauges gimtadieniui pas Onute, liko labai patenkinta