Nors pedikiūras ir lakavimas atlikti tvarkingai, tačiau patirtis nebuvo gera. Meistrė dirbo grubokai, buvo nemalonu, vis kažkur skaudžiai. Dvi savaites po pedikiūro pūliavo 4 nagai, skaudėjo kraštelius. Taigi, kažkas visgi buvo padaryta ne taip.
Agnė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi kantri meistrė, susitvarkė su mano nagais, esu labai patenkinta nagučių tvarkingumu ir grožiu, rekomenduoju visoms, kurios prisiskaitė neigiamų atsiliepimų ir nežino, kuom pasitikėti, tai prašau- mano nuoširdus atsiliepimas apie šią meistrę💗
Valerija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni meistrė, dirba kruopščiai ir greitai. Rezultatu esu laaaabai patenkinta :)
Ieva•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
kruopšti meistrė :) kainos ir kokybės santykis puikus.
Dovilė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Kamila puikiai išmano savo darbą, labai maloni. Greitai, gražiai ir tvarkingai sutvarkyti nagai. Rekomenduoju! 😊