Labai nuostabi atmosfera, labai profesionalus ir greitas aptarnavimas
Paslaugą atliko svetlana
Justinas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas super, meistrė Kamila maloniai priėmė, nagučius sutvarkė tikrai kruopščiai. Didelis spalvų pasirinkimas, lankiausi pirmą kartą, bet tikrai dar sugrįšiu, rekomenduoju 🌸ačiū labai !
Viktorija•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Paslaugą atliko svetlana
Edvinas•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Esu labai patenkinta atliktu pedikiūru. Meistrė maloni, kruopšti, puikiai atlieka savo darbą, lakavimas atliktas dailiai, pėdų paruošimas taip pat be priekaištų!
Migle•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Aciu uz pedikiūra, labai graziai ir tvarkingai sutvarkyti nagai :)