Kristina priėmė labai maloniai ir labai išsamiai paaiškino mano odos būkle ir galima ateities odos gydymą ir gerinimą. Po procedūros jaučiausi itin pasirūpinta! Aciu, Kristina!
Veido procedūra su deguonimi
Milda•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Maloni ir draugiška, išmanančia savo darbą kosmetologe Kristina.
Mikrodermabrazija
Alina•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi procedūra ir Gabrielė, kuri ją atliko. Oda švyti, veidas masažo metu pakeitė net formą. O pati Gabrielė itin profesionali, dėmesinga ir maloni. Procedūros metu labai pailsėjau ir atgavau jėgas. Didžiausios rekomendacijos.
Mikrodermabrazija
Vilma•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Procedura labai patiko. Kristina tikras profesionalas. Aciu! 😊