Labai patiko apsilankymas pas Gabrielė.
Priemones parinko puikiai! Po procedūros veidukas puikus!
Veido procedūros
Rūta•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Like floating on air - always love this! Thank you, Gabriele!
Veido procedūrosRodyti viską...
Rūta•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už profesionalumą.Džiaugiuosi atradusi ir su malonumu grįšiu ne kartą😉
Veido procedūros
Ingrida•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistrė Gabrielė, labai maloni, mandagi ir draugiška. Paaiškina viska detaliai, o kas svarbiausia, darba atliko nepriekaištingai. Likau labai patenkinta, sugrįšiu dar ne karta. :))) Aplinka ir pasitikimas, klientu aptarnavimo standartai 10 balu. Saunuoliai!