Labai patiko aptarnavimas ir Kobido masazas, kitu proceduru kainos galetu buti mazesnes
Veido procedūros
Audrė•prieš beveik 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvau girdėjusi apie šią kosmetiką ir salono specialistė pasiūlė išbandyti procedūrą. Likau labai patenkinta,tikrai lankysiuos ir toliau. Ypatinga priežiūra brandžiai odai-tai ko man ir reikia. Ačiū merginoms!
Veido procedūros
Rūta•prieš beveik 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobula!
Veido procedūros
Ana•prieš beveik 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kiekvieną kartą po apsilankymo jaučiuosi lyg iš naujo gimusi =)