Specialistė man tikrai patiko, labai kruopšti, miela, o ir rezultatas atrodė nuostabiai! Bet visgi praėjus 4 dienoms po manikiūro, pradėjo trupėti lakas kampučiuose. Kadangi ilgalaikį lakavimą darausi itin retai, tai manau, kad galėjo būti ir mano kaltės nemokant prižiūrėti nagučius, nors namie grindų tikrai nešveičiau ir indų neploviau :) pagrindinis mano pastebėjimas, kad daromas manikiūras yra ne klasikinis, o aparatinis, kas turėtų būti paminėta.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Daiva•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir profesionali meistrė Gintarė. Ačiū už puikiai suteiktą paslaugą!
Paslaugą atliko Gintarė•Antakių ir blakstienų dažymas
Monika•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Brigita, tikrai puiki meistre. Rekomenduoju, jei norit tureti gražius antakius.