Reikia ant durų užrašo. Jei jo laukiat, tai bent kokio laikino.. nes pirmąkart ateinantis žmogus tikrai neras Jūsų
Paslaugą atliko Gintarė•Antakių ir blakstienų dažymas
Justė•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko! manikiuras atliktas tobulai😉
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atradus antakių meistrę Gintarę, tikrai nesinori daugiau niekada ir niekam jų patikėti. Labai šiltas ir malonus bendravimas, profesionalumas ir kokybė. Ačiū labai!
Paslaugą atliko Gintarė•Antakių ir blakstienų dažymas
Justina•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Po pirmo apsilankymo antakių korekcijai ir dažymui pas meistrę Gintarę jaučiu, kad pagaliau atradau savo meistrę. Esu labai patenkinta rezultatu, tikrai sugrįšiu!
Paslaugą atliko Gintarė•Antakių ir blakstienų dažymas
Greta•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gera specialistė, depiliacija atlikta greitai ir gerai. Malonus bendravimas. Rekomenduoju