Paslaugą atliko Karolina•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Karolina•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už puikų japonišką manikiūrą. Darbas atliktas profesionaliai, nagai atrodo labai gražiai ir natūraliai. Ačiū Karolinai už meistriškai atliktą darbą ir malonų bendravimą.
Paslaugą atliko Karolina•Japoniškas manikiūras
Jūratė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada antakių korekcija tobula. Ačiū Aušrinei.
Paslaugą atliko Aušrinė•
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Anžela•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai švelniai ir kruopščiai atliko paslaugą
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių ir blakstienų procedūros