Labai norėčiau,kad ameistrė -Martyna dar pasimokytų,ėjau antrą kart, kad praktikuotusi..gavosi eit pas kitmeistrę,kad nuimti gelinį, rezultatas buvo skausmingas, pasirodo, kai antrą kartą pas Martyną buvau, jį nudrožė kelis nagų sluoksnius ir tylėjo.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Monika•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Salonas puikioje vietoje, darbuotojos darbą išmano ir atlieka puikiai
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių ir blakstienų procedūros
Ramutė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Karolina yra auksarankė. Padarė tobulą manikiūrą. Ačiū!