Meistrė labai maloni ir rūpestinga
Davė daug patarimų ir rekomendacijų
Vietoje galima įsigyti priemonių
Paslaugą atliko Inga •Veido valymas
Greta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko procedūra, patiko suteiktos rekomendacijos, profesionalumas
Paslaugą atliko Inga •Antakių ir blakstienų dažymas
Sandra•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionalus aptarnavimas! Labai tiko ir patiko. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Inga •Antakių korekcija vašku
Diana•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaskart išėjus jaučiuosi nuostabiai. Labai ačiū, Ingute🤗
Paslaugą atliko Inga •
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Jolita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki savo srities specialistė! Tiek aš, tiek mano draugės ir net draugai kiekvieną kartą liekame patenkinti veido valymu, drėkinimu, o kas svarbiausia - Ingos bendravimu! Labai maloni moteris, viską papasakoja iki smulkmenų, pataria. Sugrįžtu čia jau kuris laikas ir tikrai sugrįšime pas Ingą dar ne vienai procedūrai🩷