Nuostabi meistrė! 💯 rekomendacijos. Viską atliko puikiai, veido pokyčiai jau pasimatė tą pačią akimirką, sekančią dieną veido oda išvis stulbinanti pasidarė. Tikrai verta apsilankyti pas šią meistrę❤️
Paslaugą atliko Inga •Veido procedūros
Inesa S.•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopščiai ir gražiai atliktos procedūros. Maloni salono aplinka ir visada šiltas bendravimas.
Paslaugą atliko Inga •Antakių ir blakstienų dažymas
Evelina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kiek kartų lankiausi, niekada nenusivyliau nei darbštumu, nei kruopštumu, nei pačia darbo bei bendravimo su klientais etika. Išeinu ne tik graži, bet ir pasikrovus geros energijos. Viskas tiesiog super!
Paslaugą atliko Inga •Antakių ir blakstienų dažymas
Evita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai faina ir puiki meistė, Dirba savo darbą kruopščiai ir išmano puikiai. Komunikabili ir linksma. Savo srities PROFĖ !!
Paslaugą atliko Inga •Antakių ir blakstienų dažymas
Miglė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė labai maloni ir kruopšti. Davė patarimų, įsigijau priemonių tinkančių mano odai