Kirpimo Meistrai (Polocko g. 17 -2) Atsiliepimai

Polocko g. 17-2, 01202 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
2211 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Ema labai atidi ir profesionali🩵
Plaukų stilistė Ema atlieką savo darbą labai kruopšciai ir atsakingai. Isiklauso į kliento norus ir poreikius. Išėjau patenkinta savo kirpimu. Tikrai rekomenduoju stilistę Ema!
Vyriskas kirpimas buvo puikus! Aciu uz puikiai atliktą darbą!
Nuostabiausias kirpėjas pas kurį esu lankiusis ❤️
Puiki meistrė,tikras talentas!Labai maloni,bei padarė viską kaip ir norėjau:)