Pakliuvo menkai mokanti kitpti kirpėja, sakė perdaug plaukų :) kažkas atėjo į pagalbą, bet ir tas kažkas neapkirpo vaikinuko. Tai ką jau užsiregistravom kitur, taisyti klaidas, nes gėda sūnui taip vaiksčioti. Sekmės tobulėti.
Paslaugą atliko Karolina Urban•Vyriškas kirpimas
Ruta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Arnas plaukus nudažė puikiai, išėjau laiminga :) Bendravimas su klientu bei salono atmosfera irgi puiki. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Arnas Plenta•Plaukų dažymas
Laura•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai 👍
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
G.•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū, Ema😍 super vibe, bendravimas, puikiai suprato tai, ko noriu ir atliko švarų kirpimą. Dar sugrįšiu!
Paslaugą atliko Ema Augustytė•Kirpimas ir plaukų priežiūra