Paslaugą atliko Ema Augustytė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jolita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai - meistrė Ema labai kruopšti ir maloni, kirpimu džiaugiuosi ir išsinešu gerų patarimų!
Paslaugą atliko Ema Augustytė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jore•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi kirpimu. Justė labai kruopšti, patarianti ir smagi pašnekovė :)
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Evelina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dukra paauglė vis ieško kokios naujos šukuosenos ir sunku įtikti. Atradones šią kirpyklą. Dukra grįžo labai laiminga,patenkinta ir visiems giria šią kirpyklą. Gražius žodžius išgirsti iš paauglės manau yra didelis įvertinimas.
Paslaugą atliko Ema Augustytė•Kirpimas ir plaukų priežiūra