Kirpimo Meistrai (Polocko g. 17 -2) Atsiliepimai

Polocko g. 17-2, 01202 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
2211 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
F a i n a i ! Malonus kirpėjas, profesionaliai dirba!
rekomenduoju meistrę Emą, viskas puikiai!! :) išėjau su šypsena ir puikiai atrodančiais plaukais!
Meistrė Ema labai maloni! Dažymu ir kirpimu likau tikrai patenkinta 💕 Keista tik buvo, kaip nustatoma kaina, jei riba yra iki 75, o plaukai buvo tikrai ne ilgiausi. Šiaip rekomenduoju ir manau sugrįšiu:)
Labai patiko, kirpėja buvo maloni ir kruopšti:)
all was fine