Kirpeja Juste super! Labai patenkinta plauku spalva,kirpimu,kirpeja saugo ir tausoja plaukus,plaukai svelnus, nepaisant dazymo sviesiai. Butinai sugrisiu!Juste galima visiskai pasitiket.
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•
Plaukų dažymasRodyti viską...
Irmunda•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gabija
Plaukų dažymas
11/10! :)•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nikė yra begalo kruopšti, dėmesinga ir maloni! Kirpimas ir dažymas atliktas TOBULAI! Labai rekomenduoju šią meistrę :)
Balayage dažymas
Paulina•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionalus meistras
Plaukų dažymas
Renata•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas šauniai
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Plaukų procedūros