gavau būtent tai, ko norejau! ačiū, tikrai sugrįšiu:)
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Leja•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpausi pas Justiną, nors ji ir jausnesnioji stilistė, bet nukirpo tikrai labai gerai.Apskritai Justina labai maloni iš bendravimo, patiko, kad davė patarimų ir dėl plaukų priežiūros ir patarė kaip geriau man būtų ateityje nusidažyti. Bendras įspūdis tikrai labai geras.
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Viktorija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvo išpildyti visi lūkesčiai. Puiki patirtis!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Karolina•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Vyriškas kirpimas
Evaldas•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrai puikiai atliko dažymą bei kirpimą ir davė gerų patarimų.