Kirpausi ir dažiausu plaukus (ne barzdą😄). Labai patiko, viskas super. Spalva 10/10, žiauriai linksmai laikas prabėgo ir išėjau labai patenkinta. Ačiū, Arnoldai!
Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Ieva•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni, atidi, turi savo nuomonę, bet jos neperša įkyriai, įsiklauso į pageidavimus.
Paslaugą atliko Justė Širbinskaitė•Kirpimas ir plaukų priežiūra