Visiškai puiki patirtis, buvau išklausyta ir į mano susirūpinimą tam tikromis probleminėmis vietomis buvo atsižvelgta. Labai laiminga išėjau iš salono ir dabar po kelių dienų tikrai esu labai patenkinta ir rekomenduoju
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Urtė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada smagu grįžti ir visada lieku patenkinta rezultatu!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Augustė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko
Vyriškas kirpimas
Olia•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus Arnoldo darbas dažant plaukus. Situacija nebuvo lengviausia taisant senai darytą balayage, bet įsiklausė ir atitiko mano visus lūkesčius. Rekomenduoju! :)
Ombre dažymas
Edita•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Milanai už puikų kirpimą,sušukavimą ir patarimus! Viskas kuo puikiausiai, būtinai sugrįšiu.