Kosmetologė Laura (Grožio studija „La Beauty“) Atsiliepimai

Kepėjų g.12-1, įėjimas iš Jono gatvės, Klaipėda, 91243 Lietuva

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
271 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai gerai išmananti savo darbą..bikini depiliacija padaryta nepriekaištingai..
Paslauga atlikta puikiai. Dar apsilankysiu.
Puikiai!
Lankiausi pirmą kartą ir likau begalo patenkinta antakių korekcija! Labai esu patenkinta, rekomenduoju!
Geriausia bei švelniausia meistrė pas kurią teko lankytis.
20
1
20
21
22
49
22