LAGOM* grožio studija Atsiliepimai

Kernavės g. 4-117, Vilnius, 09300

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
4513 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kruopsti, nuosirdi ir puiki meistre. Aciu😊
Esu labai dėkinga meistrei Aušrinei už nuostabų manikiūrą! Esu labai labai patenkinta! Rekomenduoju!
Puiki meistrė Aušrinė! Labai švelni ir kruopšti, išėjau labai patenkinta nagais ir dar žymiai greičiau atliko manikiūro nei suplanuota ✨
Aušrinė - nuostabi meistrė!! Labai maloni, kruopšti ir atidi, labai džiaugiuosi savo nagais ir manikiūru po vizito pas ją!:))❤️
Visada puikiai atliktas manikiuras! Tobula🥰
14
1
14
15
16
773
16