LAGOM* grožio studija Atsiliepimai

Kernavės g. 4-117, Vilnius, 09300

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
4513 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Visiškai nuostabus manikiūras, tobulai sutvarkyta nago forma. Niekur kitur tokių elegantiškų ir grakščių nagų niekada neturėjau!
Labai patiko apsilankymas pas Aušrinę! 🌸 Gelinis lakavimas atliktas labai kruopščiai ir gražiai. Meistrė labai švelni, atidi ir draugiška, viso vizito metu jaučiausi jaukiai ir maloniai. Matosi, kad dirba atsakingai ir su meile savo darbui. Likau labai patenkinta rezultatu, tikrai dar sugrįšiu!
Viskas puiku 😊
Kaip visad viskas puikiai! Ačiū:) būtinai sugrįšiu!
Gelinis lakavimas atliktas ne itin kruopščiai - prie odelių gražiai neprieita, padengimas nėra visiškai lygus, todėl galutinis rezultatas neatitiko lūkesčių.
15
1
15
16
17
773
17