Pykdo, kad programėlėhe užsisakai su viena kaina, o atsiskaitant - ji jau kita, mat pasikeitęs kainoraštis. Nors skirtumas 5 eur, tačiau tai ne korektiška. Ir kaina programėlėje jau beveij du mėnesius kaip nepataisyta.
Nemaloni, nesusivokianti administratorė. Kaskart plepa telefonu itin asmeniškomis temomis ir šiaip sunkiai susigaudo klientų aptarnavime - geriau tokios net nebūtų, tik suerzina.
Paslaugą atliko Žydrūnas Šimkus•Gydomieji masažai
Anonimas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Malonus aptarnavimas ir puikus masažas - rekomenduoju!
Paslaugą atliko Alfredas Bystrickis•Gydomieji masažai