Pati geriausia plaukų stilistė, visada pasitinka su šypsena bei gera nuotaika. Įsiklauso į kliento norus ir pasiekia geriausią rezultatą. Po plaukų kirpimo išėjau kaip po SPA. Ačiū už pakeistą įvaizdį.
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Erika•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki Meistre. Maloni atmosfera. Sekmes
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Ieva•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
All good :)
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rasa puiki kirpėja,labai įsiklauso į lūkesčius
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Gabrielė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
To-bu-la!🥰 Kruopšti priežiūra ir puiki savijauta nuo pirmųjų minučių iki paskutinių sekundžių. ❤️ Tikrai grįšiu ir visiem rekomenduoju - Rasa puiki specialistė!