Rasą "atradau" prieš porą metų ir tuo neatsidžiaugiu iki dabar. Dar nei karto nenusivyliau jos atliktu darbu - plaukus nukerpa ir sutvarko profesionaliai, visuomet pataria, kas labiausiai tiktų mano plaukams, kaip juos tvarkytis pačiai. Rasa ne tik puiki kirpėja, bet ir be galo malonus ir šiltas žmogus. Jeigu trumpai - 10 balų iš 10. Nuoširdžiai rekomenduoju patikėti savo plaukus Rasai.
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Rasa•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Kostas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne grožio salonas, bet poilsio oazė :)
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Marija•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Romas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
aplinka puiki. kirpėja Rasa nuoširdi, šiltai priimanti. deja, negaliu džiaugtis esminiu dalyku - savo galutine šukuosena. balayage, dėl kurio atvykau, gavosi ne visai balayage, bet nubleachinti plaukai. regis, prieš dažymá ne iki galo iškomunikavome.