Nuostabi,maloni ir žinanti ką daro manikiūristė,jauki aplinka,rekomenduoju!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gerda•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuos atradus meistrę, Aną. Visada puikiai sutvarko antakius, pataria ir visos procedūros metu palaiko gerą nuotaiką❤️
Antakių laminavimas
Lukrecija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pagaliau geras salonas senamiestyje! Pedikiūras laaabai kokybiškas, o ir jo metu sėdėjau patogiam dideliam minkštam fotely ir žiūrėjau netflix su taure rankoje. Gavau ne tik pedikiūrą bet ir realaus poilsio laiko sau. Rekomenduoju!!
Pedikiūras
Goda•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Profesionalų komanda 🤩 labai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Brigita•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ineta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė, labai dailiai sutvarkė antakius, ir spalva, ir forma viskas super!