Ačiū Kamilei už tokį gražų ir tvarkingą pedikiūrą, labai patiko atmosfera pačioje studijoje ir meistrų požiūris klientui. Gražiai ir kruopščiai padarytas darbas🫶🏽 Ačiū
Pedikiūras
Arina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopščiai atliktas manikiūras, jokių odelių pažeidimų
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Virginija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė darbą atliko labai kruopščiai, buvo atidi formuojant nagus, manikiūras atliktas puikiai ir nagai atrodo ir laikosi labai gerai. Didelis spalvų pasirinkimas salone 🌺
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rūta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai atliktas pedikiuras, sofos taip pat labai patogios 🥰