Meistrė maloni, stengēsi, bet freza dirbo skaudžiai, skaudėjo ir pėdas, ir nagus, kai nuiminėjo seną laką, liko žaizdelių. Patiko SPA, peelingas, bet nulakuota nelygiai, su išbėgimais, nagų formos nepadildino. Tobulėti dar yra kur. Salono foto neatitinka realybės
Dominyka•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patogi vieta, nagai buvo padaryti greitai ir profesionaliai.
Egle•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Alina labai stropiai, kvalifikuotai ir labai greitai atliko manikiūrą. Paslaugą gavau tiksliai nurodytu laiku.Sumokėjau irgi pigiau nei kituose salonuose.Būtinai ateisiu ir rekomendavau jau draugėms.