Dariau gelinį manikiūrą šiame salone, tačiau rezultatas, deja, nuvylė. Iškart šviesoje buvo matyti nelygumai ir smulkūs taškeliai ant lako, o odelės atrodė netvarkingai jau tą pačią dieną. Tikėjausi tvarkingesnio ir kokybiškesnio darbo. Galbūt tai vienkartinė situacija, bet mano patirtis šįkart nebuvo gera.
Kotryna•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Thank you so much! It was amazing! 🫶🫶🫶
Erika•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
greitai,gražiai, švariai atliktas darbas!
Evelina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nors ir meistre maloni bet gelinis manikiuras tragiskas, ant odos lakas ištepliotas ir nenuvalytas, apsauginio permatomo sluoksnio neuzdejo, nagu lakas jau ta pacia diena delto nusitrynes kažkiek, nagu forma VISIŠKAI TRAGIŠKA po apsilankymo skubejau namo pati pasitvarkyti formą, pilna žaizdu padare , įskele naga ir nago paviršiu visą sugadino - nelygus , visas nago paviršius kaip kalneliais pasidenges. NEREKOMENDUOJU
Kamile•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Šaunus salonas ir maloni meistrei, tačiau kaip specialistei - trūksta praktikos.
Negrįšiu.