Labai greitas manikiūras, meistrė maloni, paslauga atlikta gerai
Greta•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nerekomenduoju, labai skuba, nėr kruopštumo. Manikiūras atliktas skubant, grubiai.
Simona•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė maloni, tačiau lako nuėmimo procedūrą su odelių apkirpimu atliko nelabai atsakingai - buvo įkirptos iki kraujo odelės tiek rankų, tiek ir kojų. Meistrė atlikdama procedūrą kalbėjosi telefonu. Grįžusi namo dar turėjau dezinfekuoti pažeistas vietas, ką darau ir iki šiol (po dviejų parų). Tikiuosi nebus problemų.
Jurgita•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Salonas tvarkingas, meistrė kruopščiai atliko pedikiūrą
Urtė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū Alinai,daro greitai ir kokybiškai. Jau dariau ne pirmą kartą. Sugrįšiu dar.Ačiu