Puikus pedikiūras, su vonele ir šveitimu. Tvarkingas salonas, maloni meistrė.
Jurgita•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko pedikiūras su masažu senuoju būdu, su mirkymu. Kojos tapo lengvesnės
Diana•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Atrodo geras manikiūras, tik gavosi labai greitai ir paskubėtai (gal dėl kokių aplinkybių buvo skubėta, nežinau). Tik pagal laiką turėjo būti 2h 15min, o viskas padaryta ~45-50min. Jaučiasi tvirtai, tik odelės ne visai sutvarkytos ir vietomis lakas nubėgęs, bet maloni ir miela mergina 😊